Ons team

Wij stellen ons graag even voor

 

Groepsindeling in 2023-2024:


gr. 1-2a Annemieke Coolen (ma en di) en Lindy Ackermans (wo t/m vr)

gr. 1-2b Lindie Gijsen (ma t/m wo en vr) en Roza Verhoeven (do)

gr. 1-2c Laura Pauly (ma, t/m vr) en Roza en Verhoeven (di)

gr. 1-2d Anneline Rovers (ma t/m do) en Roza Verhoeven (vr)

gr.3a Monique Bots-Almis (ma t/m do of ma, di, vr), Annemieke Coolen (wo om de week), Charlotte Doggen (do of vr) 

gr. 3b Charlotte Doggen (ma,di) Petra Nooijen (wo t/m vr)

gr. 4a Sandra Timmers (ma t/m vr) en lio-stagiaire Fleur Hendrix (ma, di)

gr. 4b Samia Hammu (ma, di) en Femke Dekkers (wo t/m vr)

gr. 5a Kaylee van Houts (ma t/m wo en vr) en Caroline Noorlander (do)

gr. 5b Caroline Noorlander (ma, di) en Brigitte Tulp (wo t/m vr)

gr. 6a Shari van Kemenade (ma t/m vr)

gr. 6b Karin Gevers (ma t/m wo) en Yoni Swinkels (do,vr)

gr. 7a Linda Tops (ma, di) en Tessa Bekers (wo t/m vr)

gr. 7b Suzanne Huijbregts (ma t/m vr) 

gr. 8a Aukje van den Hengel (ma t/m vr) 

gr. 8b Willemijn van Schaik (ma t/m wo) en Bregje Arts (do, vr)
 

Overige functies:

Directeur Susan Geijsberts (ma t/m vr)
Interim directeur Louise van der Linden - Lips (di, vr)
Bouwcoördinator onderbouw groep 1 t/m 3 Petra Nooijen (di)
Bouwcoördinator bovenbouw 4 t/m 8 Yoni Swinkels (di)

Interne begeleiding
1 t/m 3: Jacqueline Wieffering (ma,wo,do) 
4 t/m 8 Sanne Liebregts (ma,di,do)

Gymdocenten: Inge Silkens (ma en wo) en Mirte Slaats (do)
‚ÄčOnderwijsassistent middenbouw: Harry Smulders (do) en Marloes Bergmans (wo, vrij)
Onderwijsassistente bovenbouw: Tess Schneiders (ma, di) en Harry Smulders
Conciërge: Leon van Stiphout (di t/m vr)
Conciërge: Jackelien van den Broek (ma t/m do 7.30 - 13.30)
Administratie: Khadija El Baroud (do)

Eventmanager: Linda Tops
Basisschoolcoach: Bregje Arts
Coördinator VVTO: Froukje Polman-Bronneberg
ICT-contactpersonen: Tessa Bekers en Aukje van den Hengel 
Coördinator taal: Caroline Noorlander
Coördinator rekenen: Suzanne Huijbregts
Gedragsspecialist: Charlotte Doggen 
Rots en Water: Karin Gevers
Micadogroep: Laura Pauly 
Coördinator VVE: Roza Verhoeven